Videoyu izledikten sonra sorularınız var ise
instagram hesabımızdan bizlere sorabilirsiniz.
İş ortaklığı ile ilgili Ziya Şakir’in sunumunu bu linke tıklayarak youtube dan izleyebilirsiniz.


Aramıza katılarak güçlü bir ekibin parçası olacaksın!
Aşağıda yer alan Partner başvurusu Yap butonu ile
kolayca başvurunu yapabilirsin.


SIK SORULAN SORULAR ???

Ürünleri kendi mağazamdan satabilir miyim?
Partner(İş Ortağı) olursanız istediğiniz yerden satabilirsiniz. Ayrıca size tüm ürünlerin olduğu bir eticaret sitesi veriliyor. Kendi siteniz var ise oraya da koyabilir, size verilen internet sitesi üzerinden de satabilirsiniz.

Satış olunca kargo kim tarafından gönderiliyor?
Eğer online size verilen site üzerinde satış olursa her şey otomatik işliyor. Kendi siteniz üzerinde bu siteye yönlendirme yapabilirsiniz. Ancak size verilen site üzerinden veya size verilen partner yönetim panelinden manuel sipariş oluşturmazsanız ve sipariş göndermek isterseniz ayrı bir kanaldan bu durumda elinizdeki stokları kullanarak siparişi kendiniz gönderebilirsiniz. Ancak tavsiyemiz sipariş aldığınızda bu sipariş otomatik değil ise backoffice yönetim panelinizden manuel sipariş girmenizdir. Elinizde stok tutmanızı tavsiye etmiyoruz.

Ürünler nereden gönderiliyor?
Ürünler her sipariş sonrası özenle hazırlanarak Kyani Merkez Binasından kargoya veriliyor.

Sadece ürün satışından mı para kazanabiliyorum?
Hayır, kyani içerisinde çok farklı seviyelerde aldığınız kariyere göre değişen kazanç paylaşımları var. Katkınız doğrultusunda aslında bir şekilde tüm Kyani şirketine ortak oluyor gibi düşünebilirsiniz.

Peki ücreti ne kadar?
Ücret dönem dönem değişiyor. Ürünler yurtdışından geldiği için ve global bir sistemin parçası olduğu için maalesef dolara göre değişiyor fiyatlar. 1 kereye mahsus partnerlik ücreti ödüyorsunuz ve bu şu aralar 12bin TL den başlıyor ve 3 farklı paket mevcut. Ancak hangi paketi alırsanız alın size gelen ürünlerin sayısı değişiyor yani üyelik açısından hepsi aynı. Kredi kartı ile aldıktan sonra bankanız ile görüşüp taksitlendirebilirsiniz.

Sonra başka ödeme var mı?
Hayır, 1 kere iş ortağı (partner) olduğunuzda ömür boyu başka ücret ödemek zorunda değilsiniz. Satış yapma hakkınız hep saklı kalıyor. Sadece yeni ürün kendinize sipariş verecekseniz bu durumda o ürünler için hem de %25-40 arası indirimli şekilde alabiliyorsunuz.

Kyani Partner TR ne için var?
Kyani Partner TR aslında hem web sitesi hem sosyal medyanın gücünü kullanarak bir ekip ruhu ile çalışmalar ve tanıtımlar yapıyor. Sizlere ekip olarak destek oluyoruz. Bu sayede sizin kazancınızı da arttırmaya çalışıyoruz. Ekibin her bireyi için başarıyı hedefliyoruz. Ürünlere güveniyoruz ve birçok doktor tarafından tavsiye ediliyor. Bu güç ile işimizi nasıl daha ileri taşırız onun için uğraşıyoruz.

Dışarıdan gelen biri ürünleri nasıl alır veya iş ortağı olur?
Dışarıdan gelen kişiler ürünleri almak veya partner olmak için mutlaka başka bir partner üzerinden onun id sini kullanarak sipariş verir veya iş ortağı olur.

Yüksek İndirimli sipariş verebilmek (%20-40) ve satış yapabilmek için kolayca partner olabilirsiniz.

Hemen ücretsiz bir ön tanıtım alabilirsin. İletişim sayfasından veya instagram üzerinden bizimle irtibata geçmen yeterli!

Sürekli ücretsiz eğitimler alarak kendini geliştireceksin! Bu sayede daha iyi bir pazarlama yapabilirsin!

Ücretsiz bir websiten olacak buna benzer bir bilgi ve satış sitesi: https://bitanesin.kyani.com/

Whatsapp üzerinden sürekli bilgi paylaşımı ve düzenli etkinlikler ile çok destekleyici bir ekibe dahil olacaksın!

Kyani ürünleri sağlık için özenle hazırlanmış eşsiz ürünlerdir. Sınırsız sayıda olumlu hikayelere konu olmuştur. Hem kendin kullanabilir hem çevrene gururla tavsiye edebilirsin.

Tüm bunlara tek sefer ödeme yapıp ve bu ödeme ile indirimli olarak güzel bir sete sahip olup ister kendin kullanır istersen tanıdıklarına dağıtabilirsin! Bu sayede kendi işletmenin ilk adımını atmış olacaksın!