Kyani ürünleri nasıl kullanılır

ÜRÜNLERİMİZİ NASIL KULLANMALIYIZ?

  1. SUNSET (OMEGA 3) ; Akşam yemeğinden yaklaşık 1-2 saat sonra bir bardak su ile alınmalıdır (Bio-emilimi maksimum seviyeye çıkarmak için). Yetişkinler 3 adet, gençler 2 adet, çocuklar 1-2 adet Omega3 alabilirler.
  2. SUNRİSE (ANTİOKSİDAN MEYVE KARIŞIMI) ; Kahvaltıdan sonra bir adet tok karnına içilmesi tavsiye edilir. Günün devamında da alınabilir. Şeker hastaları için tavsiye edilen, yoğurda karıştırarak alınmasıdır. Hasta olduğumuz, kendimizi iyi hissetmediğimiz ve aşırı yorgun olduğumuz günlerde sabah ve öğlen alınması çok daha iyi olacaktır.
  3. NİTRO PLUS/ (DAMLA) ; Sabah, öğlen ve akşam 20’şer damla (0.75 Ml) mümkünse öğün öncesi alınmalıdır. Şeker, yüksek tansiyon, kalp hastaları ilk hafta öğün öncesi 5’er damla ile başlamalı, sonraki hafta 10’ar damla, bir sonraki haftada 15 ve 20’şer damlaya çıkarmalıdır. Duruma göre aç karnına alınmayıp hafiften tok karnına alınabilir. 18 yaş altı da yaşa bağlı olarak kullanabilir. Örneğin 10 yaşındaki çocuk sabah akşam 5’er damla kullanabilir. Kullanım için iki farklı yöntem vardır. 1- Ağzımıza damlatıp birkaç sn. sonra 1 bardak su içebiliriz. 2- Bir bardak suya damlatarak alabiliriz. Gelen damlalık aynı zamanda şişenin kapağıdır.
  4. HL5 ; Maksimum fayda için, her gün bir adet HL5 tüketilmelidir. Gün boyunca istediğiniz saatte kullanabilirsiniz.
  5. FİT20 ; Günlük protein alımınızı kolaylaştırmak için kahvaltıda veya günün herhangi bir anında paketin toz içeriğini, 250-350 ml su veya favori içeceğiniz ile karıştırarak tüketin. Tok tutma özelliği vardır, aç karnına alınması tavsiye edilir. Diyet yapanlar öğün yerine kullanabilir.
  6. ON SHOTS ; yoğun çalıştığınız zamanlar, uzun yolculuklar, sınavlar, denemeler öncesi alınabilir.
  7. ORİGİN ; Diyet yapanlar öğün yerine kullanmalılar.
  8. RESTORE ; Sabah ve akşam aç karnına 2’şer adet.